< Terug naar overzicht

BUITENGEWONE ALGEMENE VERGADERING - 20/04/2018

Op vrijdag 20 april 2018 staat onze vijfde ledenvergadering op het programma. Deze ledenvergadering zal uitzonderlijk een BUITENGEWONE ALGEMENE VERGADERING zijn. We ontvangen jullie graag in D'Achtste Zaligheid te Lille om 20.00 uur.

We organiseren deze buitengewone algemene vergadering om over te kunnen gaan tot een statutenwijziging van artikel 1 tot en met artikel 30. Voor deze statutenwijziging moeten minstens twee derde van onze leden aanwezig zijn. Indien er geen twee derde van de leden van onze vereniging aanwezig zijn, zal de statutenwijziging worden behandeld op de volgende algemene vergadering: de jaarlijkse algemene vergadering die zal doorgaan op vrijdag 25 mei 2018.

DE AGENDA VAN DEZE BIJZONDERE ALGEMENE VERGADERING:
- Welkom - inleiding door de voorzitter
- Voorbije activiteiten
- Komende activiteiten
- Pronostiek K.N.K.S.V.: Het wereldkampioenschap voetbal
- Verantwoordelijke opleider - Guido Nuyens
- Statutenwijziging K.N.K.S.V. - voorstel tot wijziging van art. 1 t.e.m. art. 30
PAUZE
- Gastspreker (we wachten nog op definitief antwoord, afhankelijk van de aanduidingen van de VIDEOREF) of alternatieve activiteit

Het wordt dus een vergadering om niét te missen! Afspraak op vrijdag 20 april 2018 om 20.00 uur in D’Achtste Zaligheid te Lille. Tot dan!